Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2021/2022 навчальному році Пропонуємо до уваги педагогів Наказ Міністерства освіти та науки України “Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2021/2022 навчальному році”

https://moippo.mk.ua/wp-content/uploads/2021/08/NMO-914.pdf

«Шкільний портал» вітає вас з початком нового навчального року та пропонує учням долучитися доVщорічного Всеукраїнського національно-патріотичного конкурсу, приуроченого до Дня Козацтва

«Я – козацького роду!»
До участі запрошуються учні 2 - 11 класів ЗНЗ, гімназій, ліцеїв, професійно-технічних училищ, позашкільних закладів. Конкурс включає в себе завдання різного рівня та об'єднує в собі питання в основному з предметів гуманітарного циклу.
Вартість участі для кожного учасника складає18 грн.Мінімальна кількість учасників віднавчального закладу–6 учнів. Учасники отримають електронні сертифікати різних ступенів. Електронним сертифікатом також буде нагороджено учителя, який здійснюватиме функції куратора.
Детальніше про умови можна дізнатись, перейшовши за посиланням:
Завдання подаються завдяки комп'ютерній програмі, яку необхідно буде завантажити на сайті в конкурсний день. На даний час за посиланням http://testportal.ucoz.com/load/0-0-0-695-20необхідно обов’язково спробувати демонстраційну програму.(Натисніть на посилання і завантаження почнеться автоматично. Програма невелика, тому завантажить швидко).
Заявку потрібно подати до кінця доби10 жовтня. Сам конкурс відбуватиметься12-18жовтня (в один із днів на вибір куратора). Бланк заявки можна завантажити за посиланням:
(Натисніть на посилання і завантаження почнеться автоматично)

Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2021/2022 навчальному році Пропонуємо до уваги педагогів Наказ Міністерства освіти та науки України “Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2021/2022 навчальному році” NMO-914

УЧНІВСЬКІ КОНКУРСИ ТА ТУРНІРИ

https://mon.gov.ua/ua/osvita/zagalna-serednya-osvita/uchnivski-konkursi

КОНКУРСИ ДЛЯ ПЕДАГОГІВ

https://mon.gov.ua/ua/konkursi-dlya-pedagogiv

Кiлькiсть переглядiв: 247

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.